Poslovni izazov u našoj školi

Učenici 3.i razreda komercijalnog usmjerenja Dino Barilić, Mateo Kokalović i Dino Šimunec 21. i 22. travnja 2021. godine, uz podršku mentorice mr. sc. Jadranke Dorešić, dipl. oec. sudjelovali su u Poslovnom izazov 2021. na temu „Unaprijedi gospodarstvo lokalne zajednice“.

Naša se škola predstavila projektom pod nazivom „Eko rent“ (iznajmljivanje romobila s punjenjem na solarni pogon). Natjecanje je bilo u organizaciji Europske poslovne škole Zagreb, Udruge poduzetnika i Privatne gimnazije i ekonomske škole „Katarina Zrinski“. To je trodnevno nacionalno natjecanje srednjoškolaca (3. i 4. razreda) u istraživanju i prezentaciji ideja za nove proizvode, usluge i pokretanje poslovanja, a u svrhu unapređenja gospodarstva lokalne zajednice.

Naši su učenici pozvani na regionalno natjecanje Poslovni izazov zapadnog Balkana. Na natjecanju sudjeluju natjecatelji iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore te Hrvatske. Natjecanje će se ove godine održati 12. i 13. svibnja u online okruženju.

Izvor: Ivana Dite

objavio: Iva Ipšin   datum: 28. 4. 2021.