Donacija Općine Križ

U utorak 18. svibnja 2021. godine gosp. Marko Magdić, načelnik Općine Križ i Maja Dundović Pleša, mag. nov., posjetili su Izdvojenu lokaciju Opće gimnazije Srednje škole Ivan Švear u Križu povodom donacije 5 novih računala za dodatno opremanje informatičke učionice. S ravnateljicom SŠ Ivan Švear Ivanić Grad Josipom Ilić te socijalnom pedagoginjom Anom Zoger obišli su učionice posebno se zadržavši u specijaliziranoj informatičkoj učionici gdje će se koristiti nova računala.

Prigodom posjete, osim računala vrijednosti gotovo 12.000,00 kn, općinski je načelnik školi donirao i 15 monografija Panorama Križa kao poklon ovogodišnjim maturantima gimnazije u Križu.

U ugodnom razgovoru ravnateljica i načelnik dotakli su se mnogih tema o mogućnostima ulaganja u unaprjeđenje nastave, potrebama tržišta rada i uvođenjima novih strukovnih usmjerenja čemu je općinski načelnik dao punu podršku.

Izvor: Josipa Ilić, dipl. oec.

objavio: Iva Ipšin   datum: 20. 5. 2021.