DONACIJA SPORTSKE OPREME

Prošlog tjedna u našu je školu stigao kamion iz Nizozemske s donacijom opreme za nastavu tjelesne i zdravstvene kulture. Riječ je o donaciji dijelom rabljene opreme za nastavu tjelesne i  zdravstvene kulture koja uključuje strunjače, odskočne daske, trampoline, kozliće i sl., a koja je u Ivanić-Grad stigla zahvaljujući karlovačkoj tvrtki Sport- projekt, nizozemskoj tvrtki sportske opreme Jansen Fritsen i zakladi Sports for Children.

Zaklada Sports for Children djeluje već pet godina i donira sportsku opremu školama diljem svijeta, a opremu je uz Ivanić-Grad primilo i šest škola iz Rijeke, Karlovca, Duge Rese i Zagreba.

Jedan od zaslužnih za realizaciju ove donacije je i profesor tjelesne i  zdravstvene kulture Goran Bobić koji je istaknuo kako će donirana oprema obogatiti nastavu jer su napokon dobivena didaktička pomagala  kojima se može utjecati na razvoj osnovnih motoričkih znanja, a koja su djeci danas potrebna, možda i više nego ikada prije.

objavio: Iva Ipšin   datum: 30. 3. 2017.