Kurikulum

KURIKULUM (lat. curriculum) – riječ s tisuću značenja, u osnovi svake je TIJEK,, dakle promjenjvost.

Izrada Školskog kurikuluma obveza je svake škole prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnim i srednjim školama. Izrađuje se prema potrebama i interesu učenika, roditelja i lokalne zajednice, što upućuje na partnerstvo – škola ne smije biti otok!

U našem Školskom kurikulumu možete se informirati o neposrednim odgojno – obrazovnim aktivnostima koje planiramo ove nastavne godine, a koje nisu propisane i obvezne; stoga svjedoče o velikom entuzijazmu i kreativnosti naših profesora i stručnih suradnika. Zalažemo se za što manje stereotipnu i konvencionalnu ex cathedra nastavu, a za terensku, projektnu, inovativnu i istraživačku.

vijesti

Školski kurikulum Srednje škole Ivan Švear Ivanić Grad za školsku godinu 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

:: opširnije ::

objavio: Iva Ipšin  datum: 12. 10. 2023. 09:17