Datum objave: 9. veljače 2024.

3/24 – OBAVIJEST AGENCIJAMA

Povjerenstvo za otvaranje ponuda kojeg su činili ravnateljica, razrednici, roditelji i učenici razreda 2.d, 4.d i 4.n sastalo se 6. siječnja 2024. godine. Na natječaj za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave pristigle su dvije ponude Črnja tours i Galileo Travel. Uvidom u iste utvrđeno je jednoglasno da obje ponude zadovoljavaju uvjete natječaja. Upućuje se poziv navedenim agencijama na roditeljski sastanak koji će se održati u ponedjeljak 12. veljače 2024. u 18:30 sati i to prema sljedećem rasporedu:

1. Črnja Tours u 18:30

2. Galileo Travel u 18:45

Molimo agencije da potvrde svoj dolazak na prezentaciju.

4/24 – OBAVIJEST AGENCIJAMA

Povjerenstvo kojeg su činili ravnateljica, razrednici, roditelji i učenici razreda 2.a, 2.b i 2.c sastalo se na otvaranju ponuda. Na natječaj za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave pristiglo je šest ponuda. Uvidom u iste utvrđeno je jednoglasno da...