Datum objave: 1. veljače 2024.
Kategorija: Događanja | Vijesti

Maturanti komercijalnog usmjerenja u posjetu Obiteljskom radiju Ivanić

Učenici završnog razreda zanimanja komercijalist bili su 29. siječnja u posjetu Obiteljskom radiju Ivanić

Učenici su imali rijetku priliku vidjeti poslovne prostore i čuti o poslovanju našeg radija od domaćina Ane, Maje i Ivone.  Vidjeli su kako izgleda studio i režija našeg radija, a posjetili su i ured tajništva i  računovodstva.  Hrabre učenice Sara i Ana imale su priliku direktnog javljanja  u program radija Ivanić.

Ovo je bila jedna u nizu planiranih terenskih nastava u kurikulumu Srednje škole te posjet naših srednjoškolaca  u prostore poduzetnika gdje im se želi prezentirati poslovanje naših poduzeća i na taj način povezati školu s lokalnom zajednicom i stvarnim životom. Učenici su vizualno i verbalno obogaćeni za informacije koje su dobili o Obiteljskom radiju Ivanić.  U okviru nastave poduzetništva s učenicima u posjetu bila je i nastavnica mr.sc. Jadranka Dorešić, dipl. oec.

Izvor: Jadranka Dorešić