Datum objave: 9. travnja 2024.
Kategorija: Događanja | Vijesti

Sudjelovanje  u kvizu financijske pismenosti – PBZnalci

U tjednu financijske pismenosti  22.3.2024. godine, Privredna banka Zagreb u suradnji s Kviz Udrugom Šibenik, pripremila je online kviz financijske pismenosti za srednjoškolce – PBZnalci. Riječ je o edukativno nagradnom kvizu zabavnog formata koji je baziran na konceptu pub kviza. Namijenjen je srednjoškolcima kako bi im pomogao na interesantan način unaprijediti znanje o financijama. Uz stjecanje novih znanja, kviz ovakvog formata potiče na međusobnu suradnju i timski rad kroz koji cijeli razred može aktivno sudjelovati u davanju odgovora. Ove godine su u našoj školi u kvizu sudjelovali  učenici komercijalnog usmjerenja  1., 2., 3. i  4. razreda. Učenike je organizirala nastavnica mr. sc. Jadranka Dorešić, dipl. oec.

Izvor: Jadranka Dorešić