Datum objave: 12. srpnja 2024.
Kategorija: Vijesti

Ponos Šveara

Svečana podjela svjedodžbi maturantima bila je prilika za dodjelu nagrada Ponos Šveara. Nagrada se tradicionalno dodjeljuje maturantima za njihove uspjehe, trud i angažman na natjecanjima i drugim manifestacijama te opći uspjeh tijekom njihovog srednjoškolskog školovanja.

Odlukom Izbornog povjerenstva nagrađeni su učenici maturanti u četiri kategorije, a nagrade im je uručila ravnateljica Josipa Ilić.

– u kategoriji znanje – gimnazijska usmjerenja Ponos Šveara maturantica je Lea Jurina, 4.a

– u kategoriji znanje – strukovna usmjerenja Ponos Šveara  maturant je Mateo Tupek, 3.e

– u kategoriji sport Ponos Šveara maturantica je Paula Lešković, 4.a

– u kategoriji volontiranje Ponos Šveara maturantica je Nika Ajduk, 4.a

Čestitamo učenicima uz zahvalu razrednicima i nastavnicima koji su prepoznali njihove talente te se trudili pridonijeti njihovom uspjehu.

Pohvaljujemo i 4.k te njihovu razrednicu kao pobjednike neizvjesne borbe u igrama maturanata za Dan maturanata. Predsjedniku razreda nagradu je uručila prdagoginja Doris Barišec.

Sretno maturanti!