Datum objave: 17. srpnja 2024.

Obavijest – Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za školsku godinu 2024./2025.

Poštovani,

Obavještavamo Vas da je dana 16.7.2024. Zagrebačka županija objavila Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za školsku godinu 2024./2025.

Javni poziv je otvoren do 31.7.2024, a možete mu pristupiti putem sljedeće poveznice:

Natječaji – Zagrebačka županija (zagrebacka-zupanija.hr)

Ponos Šveara

Svečana podjela svjedodžbi maturantima bila je prilika za dodjelu nagrada Ponos Šveara. Nagrada se tradicionalno dodjeljuje maturantima za njihove uspjehe, trud i angažman na natjecanjima i drugim manifestacijama te opći uspjeh tijekom njihovog srednjoškolskog školovanja.