Datum objave: 3. rujna 2024.
Kategorija: Nastava | Vijesti

Obavijest – Prvi nastavni dan

Dragi učenici,

nova nastavna godina počinje u ponedjeljak 9. rujna 2024. godine.  Svaki će razred imati 3 školska sata sa svojim razrednicima, po sljedećem rasporedu:

– od 8:00 do 10.25 – razredi opće gimnazije (A i B), tehničari za električne strojeve s primijenjenim računalstvom (K), industrijski mehaničari (E), elektromonteri (E), elektromehaničari (E) i CNC operateri (E),

– od 11:00 do 13:25 – ekonomisti (D), fizioterapeutski tehničari (F), komercijalisti (I), prodavači (J), frizeri (G), pomoćni administratori (L), pomoćni bravari (L) te naftno-rudarski tehničari (N).

Učenike će ispred glavnog ulaza u školu čekati njihovi razrednici koji će ih uvesti u školu i učionice.

Izdvojena lokacija Opće gimnazije u Križu nastavu će imati od 8:00 do 10:25

Od utorka, 10. rujna, učenici gimnazijske smjene (A, B, K i E razredi) nastavljaju s nastavom u prijepodnevnoj smjeni, dok učenici strukovne smjene (D, F. I, J, G, L i N razredi) pohađaju nastavu u poslijepodnevnoj smjeni.

Sve ostale upute vezane za organizaciju dobit ćete prvog dana nastave.

Za informacije o voznim redovima molimo da se informirate kod pojedinih prijevoznika, ovisno o mjestu stanovanja i načinu prijevoza.

Želimo vam veseli povratak u školske klupe! Sretno svima!

Zemlja je naš jedini dom

U srijedu 16. listopada našu su školu posjetile članice udruge „Tatavaka“, Ivana i Dragica.  Komercijalisti 4. razreda imali su priliku s njima odigrati Klimatski kolaž, edukativnu igru koju je razvio Francuz Cédric Ringenbach.