Datum objave: 8. veljače 2024.
Kategorija: Događanja | Vijesti

Posjet predstavnica RBA komercijalistima i ekonomistima završnih razreda

6. veljače 2024. godine, tijekom nastave stručnih predmeta, u posjet učenicima završnih razreda došle su predstavnice Raiffeisen Bank Valentina Nekić, direktorica poslovnice u Ivanić-Gradu i Ivana Krznar, specijalist poslovnog odnosa.

Naše su gošće učenicima prezentirale poslovanje banke s pravnim i fizičkim osobama. Upoznale su ih kako mogu otvoriti tekući i žiro račun te objasnile značenje dozvoljenog minusa na računima. Spomenute su i vrste kredita koje banka nudi. Informacije koje su učenici čuli bit će im korisne kod donošenja financijskih odluka nakon ulaska u poslovni svijet, bilo da nastave školovanje ili idu na tržište rada. Na satu su bili prisutni nastavnici Nikolina Dragićević, dipl. oec., Davor Šofić, dipl. oec. te mr.sc. Jadranka Dorešić, dipl. oec, a sve u okviru Projekta planiranog školskim kurikulumom za 2023./2024. godinu pod nazivom „Suradnja s poduzetnicima lokalne zajednice – u susret poduzetništvu“

Izvor: Jadranka Dorešić