Datum objave: 28. ožujka 2024.
Kategorija: Događanja | Vijesti

Posjet Zagrebačkoj i Privrednoj banci u Ivanić-Gradu

U tjednu financijske pismenosti, 19. i 25. ožujka 2024. godine, učenici 4. razreda komercijalnog usmjerenja posjetili su Zagrebačku i Privrednu banku poslovnice u Ivanić-Gradu gdje su dobili informacije o bankarskom poslovanju i uslugama koje banke obavljaju za svoje klijente.

Učenici su se osjećali ugodno, opušteno i bili su zadovoljni posjetom. Dočekale su nas voditeljica Zagrebačke banke gospođa Katarina Janžić, a u Privrednoj banci gospođa Anita Bardić Vukošić
S učenicima je u posjeti bila nastavnica mr.sc. Jadranka Dorešić, dipl. oec.

Izvor: Jadranka Dorešić

Dani medijske pismenosti

Projekt  Dani medijske pismenosti  pokrenuli su  Agencija za elektroničke medije i Ured UNICEF-a za Hrvatsku 2018. godine. Projekt se provodi u suradnji s brojnim partnerima i  pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija te Ministarstva...