Datum objave: 8. svibnja 2024.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Švearovci na natjecanju MAT liga

Mat liga ekipno je natjecanje iz matematike za učenike iz cijele Hrvatske. Natjecanje se održava kroz školsku godinu u četiri kola. Učenici naše škole ove su godine drugi puta sudjelovali na natjecanju.

Posebno smo ponosni na Frana Ozimca i Jana Krznarića koji su, uz mentorstvo profesora Ivana Belavića, u konkurenciji 150 ekipa, osvojili treće mjesto. Čestitamo!

Uz njih na natjecanju je sudjelovalo još pet ekipa:

Sven Juren i Vjekoslav Družinec, uz mentorstvo profesorice Anite Jurine, Lara Jelača i Paula Njegovec te Stela Sandukčić i Angelo Petek, uz mentorstvo profesorice Renate Škrivanek, Mia Estela Anić i Lana Jelača te Nika Rusan i Petra Batinić, uz mentorstvo profesorice Sonje Banić.

Zahvaljujemo svim učenicima i mentorima te im želimo još bolji uspjeh sljedeće godine!

Izvor: Sonja Banić, prof. izvrsna savjetnica

Obavijest – Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za školsku godinu 2024./2025.

Poštovani, Obavještavamo Vas da je dana 16.7.2024. Zagrebačka županija objavila Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za...

Ponos Šveara

Svečana podjela svjedodžbi maturantima bila je prilika za dodjelu nagrada Ponos Šveara. Nagrada se tradicionalno dodjeljuje maturantima za njihove uspjehe, trud i angažman na natjecanjima i drugim manifestacijama te opći uspjeh tijekom njihovog srednjoškolskog školovanja.