Datum objave: 8. svibnja 2024.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Švearovci na natjecanju MAT liga

Mat liga ekipno je natjecanje iz matematike za učenike iz cijele Hrvatske. Natjecanje se održava kroz školsku godinu u četiri kola. Učenici naše škole ove su godine drugi puta sudjelovali na natjecanju.

Posebno smo ponosni na Frana Ozimca i Jana Krznarića koji su, uz mentorstvo profesora Ivana Belavića, u konkurenciji 150 ekipa, osvojili treće mjesto. Čestitamo!

Uz njih na natjecanju je sudjelovalo još pet ekipa:

Sven Juren i Vjekoslav Družinec, uz mentorstvo profesorice Anite Jurine, Lara Jelača i Paula Njegovec te Stela Sandukčić i Angelo Petek, uz mentorstvo profesorice Renate Škrivanek, Mia Estela Anić i Lana Jelača te Nika Rusan i Petra Batinić, uz mentorstvo profesorice Sonje Banić.

Zahvaljujemo svim učenicima i mentorima te im želimo još bolji uspjeh sljedeće godine!

Izvor: Sonja Banić, prof. izvrsna savjetnica

Dani medijske pismenosti

Projekt  Dani medijske pismenosti  pokrenuli su  Agencija za elektroničke medije i Ured UNICEF-a za Hrvatsku 2018. godine. Projekt se provodi u suradnji s brojnim partnerima i  pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i medija te Ministarstva...