Datum objave: 12. kolovoza 2024.
Kategorija: Vijesti

UPISI U PRVE RAZREDE U ŠKOLSKOJ GODINI 2024./2025. – JESENSKI ROK

Sukladno Odluci o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2024./2025. (https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2024_05_60_1046.html  ), obrazovni se programi u jesenskom roku prijavljuju u periodu od 19. do 23. kolovoza 2024. godine. Za učenike sa teškoćama u razvoju prijave su od 12. do 14. kolovoza 2024. godine.

Slobodna mjesta u Srednjoj školi Ivan Švear Ivanić Grad u jesenskom roku:

Opća gimnazija (lokacija Ivanić – Grad) – 10 slobodnih mjesta – bodovni prag 52 boda

Opća gimnazija (Izdvojena lokacija u Križu) – 11 slobodnih mjesta – bodovni prag 52 boda

Pomoćni bravar – TES – 3 slobodna mjesta

CNC operater – 1 slobodno mjesto

Frizer – JMO – 1 slobodno mjesto

Zaprimanje upisnica i ostale dokumentacije potrebne za upis (potvrda liječnika školske medicine ili liječnička svjedodžba medicine rada, odnosno potvrda obiteljskoga liječnika i dr.) u vremenskom periodu od 26. do 29. kolovoza 2024. godine od 8.00 do 13.00 sati.

Mogućnost dostave upisnica u srednju školu, kao i ostalih dokumenata važnih za upis osobno ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano), elektroničkim putem na e- mail adresu: ssivanic.upisi2024@gmail.com, a osobno u Srednju školu Ivan Švear Ivanić Grad na adresu: Školska 12, 10 310 Ivanić – Grad.

Obavijest

Zbog korištenja godišnjeg odmora, tajništvo i administracija Škole ne rade od 01. do 09.08.2024. godine. Nakon toga, do početka nove školske godine, molimo stranke da se najave prije dolaska u Školu na tel: 01/2888 992 ili e - mail: isvear@ssivanic.hr .

Obavijest – Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za školsku godinu 2024./2025.

Poštovani, Obavještavamo Vas da je dana 16.7.2024. Zagrebačka županija objavila Javni poziv za prijavu kandidata za izvršavanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Zagrebačka županija za...

Ponos Šveara

Svečana podjela svjedodžbi maturantima bila je prilika za dodjelu nagrada Ponos Šveara. Nagrada se tradicionalno dodjeljuje maturantima za njihove uspjehe, trud i angažman na natjecanjima i drugim manifestacijama te opći uspjeh tijekom njihovog srednjoškolskog školovanja.