Datum objave: 16. rujna 2024.
Kategorija: Događanja | Vijesti

Zahvala općinskog načelnika Općine Križ učeniku Franu Ozimcu

13. rujna 2024. godine povodom obilježavanja Dana Općine Križ održana je Svečana sjednica tijekom koje je dodijeljeno najznačajnije priznanje Općine Križ, Priznanje 14. rujan te zahvale Općinskog načelnika.

Zahvalu Općinskog načelnika gosp. Marka Magdića za promociju Općine Križ u Hrvatskoj i svijetu dobio je Fran Ozimec, učenik 2. c razreda opće gimnazije u našoj Izdvojenoj lokaciji. Fran je tijekom školske godine 2023./2024. sudjelovao na brojnim natjecanjima te ostvario izvrsne rezultate od kojih izdvajamo: 2. mjesto na državnom natjecanju iz Informatike; 3. mjesto na državnom natjecanju iz Geografije; 3 mjesto u ekipnom natjecanju Mat liga te plasman u 10 % najboljih učenika Republike Hrvatske na međunarodnom natjecanju iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar.

Iskrene čestitke svim dobitnicima, a posebno našem ponosu Šveara, Franu Ozimcu sa željama za što uspješniju novu školsku godinu.