Datum objave: 27. ožujka 2024.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Županijsko natjecanje u košarci za djevojke i mladiće

U petak 15.3.2024.  održano je Županijsko natjecanje u košarci za učenike i učenice. Naša je škola, kao domaćin, ugostila 5 muških te 6 ženskih ekipa. Djevojke su natjecanje odigravale u Sportskoj dvorani Žeravinec, dok se muški dio natjecanja održavao u školskoj dvorani srednje škole.

Učenici nisu imali sreće te su natjecanje završili već u skupini izgubivši obje utakmice. Djevojke su odigrale 2 utakmice u skupini te s jednom pobjedom i jednim porazom prošle dalje i igrale utakmicu za 3. mjesto. Protivnice su im bile djevojke iz Dugog Sela koje su naše učenice s lakoćom pobijedile te sasvim zasluženo osvojile brončanu medalju. Ovim putem čestitamo svim učenicama na ostvarenom rezultatu.
Medalju su osvojile sljedeće učenice: Alexandra Sopina 4.b, Paula Lešković 4.a, Tena Abramović 4.a, Maja Abramović 3.a, Lucija Luketić 2.c, Lea Mareković 2.a, Lucija Cinzek 2.b, Petra Bertović 2.b, Anamarija Barić 2.b, Sara Jagodić 1.f, voditeljica: Dora Krnjević Dokuzović, mag.cin.

Izvor: Dora Krnjević Dokuzović