Datum objave: 12. veljače 2024.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Županijsko natjecanje u rukometu – djevojke

U utorak 6.2.2024. održano je Županijsko natjecanje u rukometu za učenice srednjih škola na kojem su naše djevojke branile 1.mjesto.

Prvu utakmicu igrale su protiv ekipe Zeline te uvjerljivo pobijedile 18:7 i tim su se rezultatom direktno plasirale u finale gdje ih je dočekala ekipa Dugog Sela. Finalnu utakmicu naše su djevojke izgubile 18:14 te osvojile 2.mjesto. Ovim putem im još jednom čestitamo! Za našu školu nastupale su sljedeće učenice: Paula Lešković 4.a, Petra Lešković 4.a, Alexandra Sopina 4.b, Maja Abramović 3.b, Ema Ivanić 2.a, Ida Jakopčević 2.a, Petra Bertović 2.b, Lucija Cinzek 2.b, Nika Jakopčević 2.b, Tea Dečman 2.b, Iva Cerovečki 2.b, Lea Marković 2.b, Anamarija Barić 2.b, Lucija Luketić 2.c i Enola Dolenčić 2.c.

Voditeljica ekipe: Dora Krnjević Dokuzović

Izvor: Dora Krnjević Dokuzović