Datum objave: 27. ožujka 2024.
Kategorija: Natjecanja | Vijesti

Županijsko natjecanje u rukometu za mladiće

U ponedjeljak 18.3.2024. održano je Županijsko natjecanje u rukometu za učenike srednjih škola u Samoboru. Ždrijebom je odlučeno da naši učenici igraju u skupini s ekipom iz Zaprešića i domaćinom Samoborom.

Prvu utakmicu protiv Zaprešića naši su učenici pobijedili 22:18, dok su drugu utakmicu protiv Samobora odigrali izjednačeno 17:17, no zbog lošije gol razlike, osvajaju 2. mjesto u skupini i igraju za 3. mjesto protiv ekipe Gorice koju pobjeđuju rezultatom 25:19 te osvajaju 3. mjesto. Naši učenici su na taj nesretni način osvojili 3. mjesto te im je 1 gol nedostajao za ulazak u finale. Čestitamo dečkima na odličnoj igri i borbenosti te osvojenom 3. mjestu u nadi da će ih sreća više pomaziti iduće godine i odvesti na toliko željenu Završnicu državnog prvenstva za srednje škole.
Za našu školu su nastupali sljedeći učenici: Nino Ivaković 4.b, Lovro Andruza 2.a, Lukas Košić 2.e, Luka Ozvačić 2.c, Šimun Bugarinović 2.k, Lukas Bartolić 2.k, Timon Milčić 1.b, Nicola Bobić 1.c, Karlo Kempf 1.c, Nikola Dukarić 1.c, Ivan Pelko 1.e, Jakov Vasiljević 1.k, Vjekoslav Družinec 1.a, voditeljica: Dora Krnjević Dokuzović, mag.cin.

Izvor: Dora Krnjević Dokuzović