Datum objave: 11. ožujka 2024.

ODLAZAK NA ERASMUS+ MOBILNOST

24 učenika naše škole tehničkih usmjerenja, u pratnji 4 nastavnika, otišli su ovaj vikend na stručnu praksu u Leipzig, Njemačka i Sevillu, Španjolska.

Boravit će tamo od 11.3. do 22.3.2024. gdje će izrađivati e-buggyja, programirati robote, projektirati i instalirati pneumatske sustave, raditi sa različitim senzorima… Posjetit će tvrtku BMW, dok će u sklopu kulturoloških aktivnosti obići Leipzig, Berlin, Sevillu i Cadiz. Želimo im puno novih znanja, vještina, iskustava i zabave.

Lidija Samac, voditeljica Erasmus+ projekata za strukovno obrazovanje i osposobljavanje

Izvor: Lidija Samac

Stručna praksa u Njemačkoj i Španjolskoj

U sklopu Erasmus+ projekta, 24 učenika naše škole boravili su od 11.3. do 22.3.2024. na stručnoj praksi u Njemačkoj i Španjolskoj. U Njemačkoj, u gradu Schkeuditz, prošli su  cijeli tehnološki proces izrade e-buggija i izradili ga do kraja, dok su u Sevilli...