Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad

~ V i j e s t i ~

Dani medijske pismenosti

7. Dani medijske pismenosti u organizaciji Agencije za elektroničke medije i Ureda UNICEF-a za Hrvatsku, u suradnji s brojnim partnerima i uz podršku Ministarstva kulture i medija i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održavaju se od 22. do 28. travnja 2024., s aktivnostima i u tjednima prije i poslije toga.

Zelena povelja

Na Greencajt festivalu 22.svibnja 2024. godine Savez izviđača Hrvatske našoj školi dodijelio je Zelenu povelju  za sudjelovanje u edukativnom programu Šumoborci i projektu CO2MPENSATING BY PLANTING u sezoni 2023./2024.

9. IZLOŽBA INOVACIJA IVANIĆ-GRAD I3G

U Ivanić-Gradu 16. i 17. svibnja održala se izložba inovacija. Učenici 3.i, 3.d, 3.n i 4.n razreda imali su priliku sudjelovati na predavanju „Klima li nam se klima“ – Sve što moramo znati o klimatskim promjenama.

Localization Services

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci

Web Services

Učenik